910 255 913 SERVIS

Pracovní příležitosti

Aktuálně hledáme kolegy či kolegyně na tyto pozice:

Obchodní/k-ce

Základní mzda 25 000,-Kč + provize

požadujeme:
– Min. Středoškolské vzdělání
– Příjemné vystupování
– Komunikativnost
– Loajalita
– Orientace v oboru IT, Slaboproud, Elektro
– Schopnost učit se (prohlubovat znalosti v oboru a práce v projektovém SW)
– Konstruktivní myšlení, nápady a řešení překážek
– Umění jednání a vyjednávání
– Samostatnost
– AJ nebo NJ výhodou
– ŘP sk. B

Nabízíme:
– Základní plat (25 000,- Kč) + procentuální provize z obchodu (i pravidelné)
– 5 týdnů dovolené
– Sick Days
– Podílet se na rozvoji firmy, značky a týmu (Zpětná vazba)
– Firemní mobilní tarif i pro soukr. hovory
– Pružnou pracovní dobu, home office, kancelář dle dohody
– Práce na IČO nebo HPP
– Kurzy a vzdělávání v oblasti prodeje a aktivity firmy
– Slevy na firemní „produkty“
– Zapůječení auta pro soukromé jízdy.

Náplň práce:
– Hledání nových obchodních příležitostí
– Hledání nových klientů pro dlouhodobou spolupráci
– Vyjednávání a uzavírání smluv
– Jednání se stávajícími klienty
– Vypracování obchodních nabídek, zpracování projektů po obchodní stránce
– Společné budování obchodně technického týmu
– Prodej
– Tvorba obchodní databáze klientů a kontaktů
– Administrativa

Technik slp. sítí / automatizace

Hrubá mzda 25 – 45 000 (dle dohody a znalostí)

Požadujeme:
– Vyučení v oboru elektro / elektronik a pod.
– Znalost oboru a zkušenosti
– Programování PLC / Loxone a pod.
– Znalost kabeláže pro datové komunikace – Metalika / Optika
– Zkušenosti se svařováním a vystrojováním optických rozvaděčů výhodou
– Loajalita
– Preciznost a smysl pro pořádek
– Schopnost učení ve svém oboru, prohlubování znalostí, samostudium
– Konstruktivní myšlení, nápady a řešení nejrůznějších elektrotechnických překážek a situací
– ŘP sk. B

Nabízíme:
– Práce na HPP nebo IČO
– Sick Days
– Podílet se na rozvoji firmy, značky, technického zázemí i týmu. (Zpětná vazba)
Kariérní růst
– Kurzy a vzdělávání v oboru a aktivitách firmy

– Realizace datových metalických a optických sítí, případně wifi
– Instalace rozvaděčů data / elektro
– Montáže a instalace různého HW či elektro zařízení
– Montáže, zapojování a oživení Loxone komponent a rozvaděčů
– Spolupráce s obchodníkem při projektování domácí automatizace Loxone
– Práce na zakázkách, servis, práce na technickém firemním zázemí, práce na dílně
– Administrativa – montážní listy, výkazy práce, vedení dokumentace

Zanechat vzkaz

PISCIS InLAB s.r.o.

POŠLI NÁM INFO

Jestli tě zajímá některá z pracovních pozic a chceš spoluvytvářet novou malou firmu k lepšímu, napiš něco o sobě, zanech kontakt a na email prace@piscis.cz zašli životopis. Díky. Marek Běčák, spolumajitel, CIO

3 + 3 =